Lukáš Berta

I Love Brno

Kdo je Lukáš Berta?

Jsem autor, blogger a IT specialista. Patřím již deset let do organizačního týmu běžeckých závodů Vokolo priglu a Triexpert CUPPíši blog o etice, financích a spletitých souvislostech dnešního světa. Studoval jsem v Brně na Fakultě výtvarných umění a působil dlouhodobě ve studentském senátu. Mám za sebou i pobyt ve Francii na École Supérieure D´Arts De Lorient.

Jsem od roku 2008 šťastně ženatý se spolužačkou Lenkou. Společně máme dvě děti, Honzíka (11) a Filípka (9). Kritizovat a radit je výrazně jednodušší a pohodlnější, než nést i patřičnou zodpovědnost. Rád bych byl vnímán jako uvážlivý autor a aktivní člověk, kterému na světě kolem opravdu záleží, a proto nyní kandiduji do Senátu Parlamentu ČR.


Názory

Přečtěte si:

  • Co mi může dát – vlaštovčí kandidát? Petr Božek se ptá na otázky: Proč kandiduješ? Jak vnímáš tvé možnosti jako senátora? Čím můžeš být lidem prospěšný? Proč by měli lidé volit zrovna tebe?
  • Lukáši, co si myslíš o … Odpovědi na otázky jako: Co si myslíte o rouškách? Jste pro setrvání ČR v Evropské unii a NATO? Jste pro Euro? Co si myslíte o Rusku a Číně? Co si myslíte o USA? Jak vidíte ekologii a jadernou energetiku?

Mé názory a aktivity můžete sledovat na YouTube, Facebooku nebo Instagramu.


Svobodná vlaštovka

Rád bych se společnosti odvděčil a role senátora je jednou z možností, jak to udělat. Svoboda je pro mě klíčová hodnota a budu ji vždy bránit. Nejde však jen o svobodu slova a pohybu. Civilizaci 21. století se může stát, že skončí v "datovém vězení" internetu. Takovému scénáři bych rozhodně rád předešel.

Pozdrav z datového vězení, Lukáš Berta - Senát 2020, nezávislý kandidát za Brno

Foto: Pozdrav z datového vězení

Nezávislý kandidát do Senátu za Brno

Lukáš Berta

píše blog Svobodná vlaštovka